Dmuchane kule – nowa moda na integrację

Dmuchane kule – nowa moda na integrację

04.02.2016.

Celem gry integracyjnej jest rozładowanie stresującej atmosfery, oswojenie, zapoznanie się z grupą oraz zbudowanie zdrowych więzi i zaufania.

Jednak trudno jest znaleźć dobrą grę integracyjną, na którą będą mieli ochotę wszyscy pracownicy, członkowie grupy, czy uczestnicy wydarzenia.

Paniom mogą nie podobać się bolesne uderzenia farbą w grach paintballowych.

Panowie mogą nudzić się na grach towarzyskich przeprowadzanych w kawiarniach czy klubach.

Zarówno panie i panowie mogą mieć dosyć nużących warsztatów organizowanych przez psychologów czy coachy. W odróżnieniu do wymienionych pomysłów, zabawa w Bubble Football jest sposobem na przyjemne i skuteczne spotkanie integracyjne. Dzięki dmuchanym kulom ochraniającym ciało wszelkie upadki i zderzenia są amortyzowane i nie powodują urazów. Jest to gra ruchowa, do tego inspirowana piłką nożną, dlatego powinna spodobać się zwłaszcza panom. Zasady i scenariusz gry można wymyślić i opracować samemu albo skorzystać z przygotowanych pomysłów.

Zarezerwuj najlepszy termin i zobacz jak Twoja drużyna będzie bawić się w dmuchanych kulach.

Dobra zabawa to pojęcie względne, dla każdego jest czymś innym. Obecnie nabiera nowego znaczenia, a synonimem dobrej zabawy stać się mogą… dmuchane kule. To świetna rozrywka dla wszystkich, bez względu na wiek. Przekonał się o tym każdy, kto choć raz zdecydował się na udział w tego typu rozrywce. Dobra zabawa gwarantowana, a przy tym unikamy ewentualnych urazów, które wywołać mogą różnego rodzaju, pozornie niegroźnie wyglądające rozrywki. Dmuchane kule wykorzystywane są na wiele sposobów. Wszystko zależy od pomysłowości uczestników zabawy. Skorzystać można z gotowych scenariuszy zabaw integracyjnych, jak i stworzyć własny, zaskakujący, ale i bezpieczny sposób na wspólną rozrywkę. Zabawa z dmuchanymi kulami to nie tylko rozrywka. To także sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków, a także możliwość rozładowania emocji i pozbycia się stresu towarzyszącego większości ludziom każdego dnia. Zorganizuj zabawę, zaproś znajomych, postaw na ruch oraz aktywność i przekonaj się, czym w obecnych czasach jest świetna zabawa.

Author:

Facebook