Imprezy Integracyjne Warszawa

Imprezy Integracyjne Warszawa

21.06.2016.

Imprezy integracyjne cieszą się rosnącą popularnością szczególnie w Warszawie, będącej miejscem skupiającym te bardziej i mniej znane firmy. To właśnie w Warszawie w większości odbywają się ważne konferencje czy spotkania biznesowe. Tutaj też warto zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników, łączącą przyjemne z pożytecznym.

Integracja

Wspólna zabawa pozwala ludziom na poznanie się. Z tego właśnie powodu coraz częściej organizowane są imprezy integracyjne. Jednak nie musi to być typowe, nudne spotkanie spędzane najpierw w sali konferencyjnej, a następnie w hotelowej restauracji. Warto wówczas zadbać o wspólne rozrywki. Impreza integracyjna w Warszawie przybrać może zupełnie inny wymiar. Może to być aktywnie spędzony czas, który pozwoli na bliższe poznanie współpracowników, a także oderwanie się od codziennych obowiązków. Ciekawą propozycją są… dmuchane kule, które połączyć można z bieganiem po boisku. To rozrywka, która skusi w pierwszej kolejności mężczyzn, nie oznacza to jednak, że panie nie będą się dobrze bawiły. Podczas takich rozgrywek nie są ważne wyniki, a śmiech, radosna atmosfera i wspólna rozrywka. Służbowe relacje i pracownicze obowiązki na kilka godzin zastępuje świetna zabawa.

Pomysłowo i bezpiecznie

Impreza integracyjna w Warszawie, podczas której w roli głównej występują dmuchane kule, to nic innego jak Bubble Football. Na czym polega Bubble Football? Zawodnicy pojawiają się na boisku w przezroczystych, dmuchanych kulach, które unieruchamiają część ciała – od pasa w górę. Uczestnicy zabawy mogą za to biegać, skakać i przede wszystkim kopać piłkę. Podczas gry w tak nietypowych „strojach” emocji z pewnością nie zabraknie. Ich zaletą jest fakt, że uniknąć można ewentualnych urazów, których nierzadko doznają zawodnicy biegający po boisku. Mecze można rozgrywać zarówno na hali, jak i na murawie – wybór zależy od organizatorów imprezy integracyjnej.

Przygotowanie imprezy integracyjnej w Warszawie to często dla jej organizatorów prawdziwe wyzwanie. Jednak stawiając na nieszablonowe rozwiązania, można osiągnąć prawdziwy sukces, a pracownicy przez kolejne tygodnie będą z przyjemnością i uśmiechami na twarzach wspominać niezapomniane chwile.

KONTAKT

KONTAKT

Author:

Facebook