Pomysł na imprezy integracyjne – Warszawa

Pomysł na imprezy integracyjne – Warszawa

04.02.2016.

W Warszawie mieszczą się biura największych firm krajowych, oddziały przedsiębiorstw zagranicznych i siedziby firm lokalnych.

Rynek pracy cieszy się pokaźną liczbą pracodawców i pracowników. Stąd duże zapotrzebowanie na imprezy integracyjne. Oferta hoteli, pensjonatów, agencji eventowych i ekspertów zajmujących się zarządzaniem kadrami jest równie duża. Można wybierać spośród wielu pomysłów, od wyjazdów w góry i pobyty w SPA przez organizację koncertów i wynajęcie klubu aż do warsztatów umiejętności personalnych.

Jeśli jednak nie chcesz wyjeżdżać poza Warszawę, szukasz fajnego wydarzenia dla nawet kilkunastoosobowej grupy i do tego masz do dyspozycji tylko parę godzin, pomysłem na Twoją imprezę integracyjną jest Bubble Football.

Mecz odbywa się w hali albo na otwartym boisku ze sztuczną murawą w odległości kilkunastu minut od centrum Warszawy. W jednej grze może uczestniczyć do 10 kul równocześnie. Zapoznaj się z naszym cennikiem, zarezerwuj dogodny termin i spraw przyjemność swoim pracownikom.

Author:

Facebook