Wieczór kawalerski Warszawa – Najlepsze pomysły !

Wieczór kawalerski Warszawa – Najlepsze pomysły !

04.02.2016.

Kolega bierze ślub?

Trzeba znaleźć pomysł, by godnie pożegnać jego stan kawalerski?
zrobić coś oryginalnego i zabawnego?

Mówi się, że dobry wieczór kawalerski to taki, którego się nie pamięta. Łatwo to osiągnąć odpowiednią ilością alkoholu w jednym z warszawskich klubów. Jednak zanim drinki zaczną działać warto zrobić coś, co rozluźni i rozbawi zebrane towarzystwo. Kilku facetów, niektórzy się znają, jednak większość widzi się pierwszy raz w życiu.

Czym oni mogą się zająć? Od dawna wiadomo, że mężczyźni wolą działać niż gadać. Dlatego najlepszym pomysłem będzie ruch. Jeszcze lepiej będzie, gdy wszyscy od razu będą wiedzieć, o co chodzi. Rozwiązaniem jest Bubble Football. Mecz, w którym gracze bezboleśnie zderzają się ze sobą, wygłupiają się i pękają ze śmiechu.

 

Zapraszamy do naszych lokalizacji w Warszawie: na Ursynowie, Mokotowie, Pradze Południe i w Ursusie.

Z Bubble Football wieczór kawalerski spędzony w Warszawie może przybrać zupełnie inny wymiar. Gwarantowana dobra zabawa i niezapomniane wspomnienia. Bubble Football to nic innego jak połącznie dmuchanych, przezroczystych kul o średnicy 2 metrów z tradycyjną piłką nożną. Dmuchana kula unieruchamia połowę ciała – od pasa w górę, a uczestnicy zabawy mogą wykonywać ruchy wyłącznie nogami. Bieganie, skakanie, kopanie piłki? Wszelkie chwyty dozwolone! Gra jest nie tylko świetną, ale także bezpieczną rozrywką. Wieczór kawalerski w Warszawie spędzony w roli głównej z Bubble Football sprawi, że nie będzie miał on nic wspólnego z typowym „imprezowaniem”. Zaskocz swojego przyjaciela i zorganizuj mu spotkanie w męskim gronie z nietypowymi atrakcjami. Gdzie można rozegrać mecz Bubble Football? Nasi klienci mogą wybrać halę lub też boisko ze sztuczną murawą zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, Ursynowie, Pradze Południe i w Ursusie. Nie czekaj dłużej, zarezerwuj termin i przekonaj się, że wieczór kawalerski można spędzić bardzo aktywnie!

Author:

Facebook